Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi zvuk na notebooku

Dobrý deň,
mám na vás menšiu prosbu od dnes mi nechce isť zvuk na mojom notebooku . Nechce mi nájsť môj reproduktor . Moc sa do toho nevyznám tak píšem tu .
Môj ntb. MSI GP63 Leopard 8RE

Jdou sluchátka, je nastavená dostatečná hlasitost?
V Control panelu, Sound, tablo Sound - jdou systémové zvuky, na tablu Playback jsou navoleny reproduktory?
Ve vlastnostech reproduktorů jsou repro povolené?
V Device manageru není u zvuků žlutý otazník?

Značí to - zvukové zariadenie "neexistuje" - t.z. OS nevie, ako sa s nim spojiť. Nemá ovládače.
Tu je na tvoj NB ovládač: https://www.msi.com/Laptop/support/GP63-Leopard-8RE#down-driver&Win10%2064 (hľadaj Audio) = Realtek Audio Driver - stiahni pomocou tej červenej šípky v krúžku. Potom nainštalovať. Buď pridaním, alebo cez Správcu Aktualizovať a miesto automatického hľadania - podstrčiť ten stiahnutý (z miesta, kde ho máš uložený po stiahnutí z netu). Po reštarte by OS mal ovládač priradiť k zvukovke a malo by to fungovať.