Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký procesor si nechat.

Přeji hezký den
mám desku která podporuje všechny popsané procesory ,,Pentium 3GHz prescot,dual coreD925 4Mb,core2duo E4500 2,2GHz.Prosím o radu který si vybrat.Moc děkuji.

opakujem ze procesor s nazvom "dual core" neexistuje. Od intelu existuje coreduo, core2duo, oznacuju sa Enejake_cisla, alebo stare P4-based oznacuju sa Dnejake_cisla, od AMD existuje athlon x2. Vsetky menovane su dvojjadrove (po anglicky dual core. To nie je nazov ale len konstatovanie ze su tam dve jadra, ale nehovori to nic o tom ze ktory konkretne procesor to je). Asi ako slovo "nakladak" a nevies ci to je tatrovka alebo kamion mercedes.

Takze ak chces nieco porovnavat tak musis pisat presne oznacenia, a nie "dual core 2.2"

Dual core procesor existuje prodávají ho v czech Computeru název na krabici je Pentium Dual Core Processor E 2200,LGA775 2.20GHZ,1MB L2 Cache,800MHZ.A ten druhý je Core 2 DUO E4500 Allendale 2.20Ghz .Chci poradit jaký je rozdíl, když oba mají stejné výkony myslím GHz.Co potom znamená ta dvojka.Moc dík.