Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zdroj

Dobry vecer, kolikati watovej zdroj bych minimalne potreboval pro ryzen 3 2200g 8gb RAM RX 560 4gb?

Řešení:

A proč kupuješ procesor s integrovanou grafikou a k tomu ještě dedikovanou grafiku?
Raději bych připlatil nějakých 800,- a kupil Ryzen 5 2600. Ten je skoro o 50% výkonnější a až našetříš, tak si pořiď výkonnější grafiku.

Druhá možnost je koupit Ryzen 3 2400g a když by ti nestačil výkon integrované grafiky, tak časem dokoupit grafickou kartu.
Co se týče zdroje, z důvodu budoucího upgrade bych vzal alespoň 450W, ale momentálně ten 300W stačí.