Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno internet Download Manager

[OiMAQUu5Ht.jpg]
Čaute,poprosím o radu. V minulosti ,keď som niečo stiahol cez tento program a po sťahovaní sa ukončil v lište mi nezostal.Teraz ,keď niečo stiahnem a po sťahovaní sa ukončí v lište stále visí.Viete mi poradiť,ako to nastaviť,aby po ukončení proste v tej lište nevisel,vďaka.

V poriadku, IDM sa načítal z *.exe do RAM a zostal spolu s ikonou zobrazený v lište.

IDM zostáva načítaný v RAM, aby bol pripravený k sťahovaniu. S ikonou IDM v lište máš nejaký závažný problém? Žerie ti RAM, spomaľuje CPU?

Čo špekuluješ, však si stiahni Autoruns.exe x64 a vypni načítanie IDM v Registroch do kľúča RUN (autorun).

Proste to to tam nebolo a teraz je tak sa snažím prísť na to prečo.

Třeba stačila obyčejná aktualizace programu.

IDM neprovozuju. Prošel jsi všechna nastavení toho programu (hlavně kartu Obecné/Všeobecné - progresivní integrace, monitor schránky...)?
Pokud to v nastavení není - je to prostě vůle... i právo IDM.