Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Galaxy S5 Neo dot OS 8.1 nefunkční mms

Updatoval jsem telefon na dot OS ROM a vše funguje.Musel jsem si nastavit přístupové body pro internet a MMS.Funguje však jen internetový prohlížeč.YouTube aplikace nebo MMS nefungují.Přitom ikona signálu má H,H+,3G nebo E takže data jsou zapnutý.Tak netuším kde je problém.

Mrkni do nastaveni do uloziste, jak to tam vypada. Jestli tam je v internim ulozisti volne misto, jestli tam neni nastaveni, ktere by dalo prioritu pri zapisu na sd-kartu a jestli mas sd-kartu oddelenou a nevytvari falesne interni uloziste. Pripadne to zkus bez sd-karty.
Jinak ta romka muze byt snad jen vadna, nenapada me nic, co by to mohlo zpusobovat.