Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení snímků PowerPoint

Ahoj, měl bych menší dotaz. Umí PowerPoint 2007 propojit snímky či místa na snímku? Jde mi o to, že bych chtěl mít na začátku prezentace tabulku, do které bych zapisoval určitá čísla (skóre). Potom bych chtěl ale mít stejnou tabulku (jako je na začátku dokumentu) na konci prezentace, avšak důležité pro mě je, aby se tabulka na konci prezentace propojila s tabulkou na začátku a průběžně se "aktualizovala" dle tabulky, která je na začátku prezentace (tzn. po dojetí nakonec bych chtěl, abych nemusel skákat na první snímek, ale na posledním jsem měl tabulku s již aktuálními výsledky). Umí něco takového PowerPoint? Díky moc! :)

Jak koukám na net, tak se tam ale hodně uvádí, že OLE se používá k propojení třeba powerpointu s excelem, já ale chci propojit jakoby PowerPoint-PowerPoint...tedy tabulka/textové pole na prvním slajdu a to samé na posledním...v průběhu připisování údajů na první slajd a chci, aby se to samé připisovalo i na poslední. Rozumíme si? :)