Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde wifi na notebooku

Dobrý den, mám uplně stejný problém jako tady, notebook ASUS, funguje jen připojení přes kabel, wifi vůbec, ani jakoby nebyla. Celé to tu popisuje uplně totožný problém, ale majitelka dotazu nedostala odpovědi. Poradí někdo co s tím ?

odkaz : https://www.zive.cz/poradna/na-notebooku-nejde-wifi-ale-pouze-kabel-k-internetu/sc-20-cq-575233/default.aspx?consultanswers=1

Řešení:

To není překvapení. Z Avastu se stal naprosto neužitečný software, který navíc škodí. Prakticky denně řeším, že zákazníkovi něco nefunguje - jednou je to spouštění Excelu, podruhé třeba tisk na WiFi tiskárně. A řešení je vždy stejné - odinstalovat cokoli se slovem Avast v názvu.

Pro začátek:

1. Ujistěte se, že v zařízení není nainstalováno nic, co má v názvu slovo "Avast".
2. Ujistěte se, že v zařízení není zapnut režim "Letadlo".
3. Ujistěte se, že ve Správci zařízení je v sekci "Síťové adaptery" uveden adapter bezdrátové sítě.

To není překvapení. Z Avastu se stal naprosto neužitečný software, který navíc škodí. Prakticky denně řeším, že zákazníkovi něco nefunguje - jednou je to spouštění Excelu, podruhé třeba tisk na WiFi tiskárně. A řešení je vždy stejné - odinstalovat cokoli se slovem Avast v názvu.