Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bakalarska praca na USB - Program word nasiel necitatelny obsah

Ahojte, myslím že až sa mi to nepodarí vyriešiť skončil som. Mám na USB pár veci a hlavne bakalarku. Keď otvorím word s hocijaký obsahom iba v usb, tak mi píše že

,, Program Word našiel necitatelny obsah v dokumente Bakalarka. Chcete obnoviť obsah tohto dokumentu? Ak je zdroj dokumentu dôveryhodný, kliknite na ano.,, klikol som ano.

,,Súbor bakalarka sa nedá otvoriť, pretože sa vyskytli problémy s obsahom.,,

Toto mi píše v každom worde ale iba na USB. Včera som si dával film na USB a pozeral na tv. Moze to mať súvis? Skusal som po pripojeni do ntb dať aj opravu. Ale nepomohlo. Stale to vypisuje. Ak to nevyriešim, všetky dolezite veci sú preč a ja som da sa povedať skončil.

Kľúč ma 15 gb, 11,9 voľných.
Microsoft Word 2010

Notebook hp Probook 4530s
Rám 4gb
Windows 10
Intel pentium inside 2ghz 2ghz
Radeon graphic

na pocitaci na kterem jste to psal nemate kopii? Pokud ne, podival bych se na nem - pokud to bylo psane ve wordu - po docasnych souborech a zalohach ktere si Word uklada. Viz treba zde: https://support.microsoft.com/en-us/help/316951/how-to-recover-a-lost-word-document
(uz jsem takhle uspesne zachranoval dulezitou praci nejakemu ing. arch., ale co se tyce PC - naprostemu analfabetovi.)

- a jinak, pokud jste mel jedinou kopii na nejakem flashdisku, veskere problemy si plne zaslouzite

Tak si buď jistý, že jsi na 100% skončil!
Udělal jsi tři velice závažné chyby:
1. Měl jsi v podstatě nejdůležitější dokument pouze v originále, bez jediné kopie
2. Měl jsi ho na nespolehlivém médiu (ano, na flashdisk se dá dnes spoléhat stejně jako kdysi na disketu)
3. Toto USB médium jsi navíc připojil k TV
K tomu prostě není co dodat, snad klasické - "Chybami se člověk učí..."

To jsi opravdu ve Wordu vždy ukládal rovnou na tu flashku?Nemáš to třeba alespoň částečně někde v Dokumentech?Zkus prohledat celý PC podle názvu.Nebo vytvoř nějaký nový dokument ve Wordu,dej Uložit a koukej,kam se to chystá uložit,v té složce by pak mohly být i jiné soubory z minula.
Pokud je to důležité a nelze vytvořit znova,obrať se na nějakou firmu,co se zabývá obnovou dat.Stojí to ovšem i pár tisíc.Nejlépe vybrat takovou,která napřed provede diagnostiku,nabídne cenu a platíš až za zachráněná data.Ovšem moc šancí stejně není.