Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje Dual-Channel

Dobrý den, mám dotaz. Mám 2 4GB DDR3 RAMky. Když je dám do stejně barevně označených slotů (Dual-Channel) a zapnu PC, tak začne pípat a následně se vypne a tak furt dokola. Když je dám do odlišně barevných slotů (Single-Channel) tak to normálně funguje. Potřeboval bych je v Dual-Channelu. Může mi někdo poradit? Předem děkuji za odpověď.
MB: Gigabyte GA-Z77- DS3H
CPU: Intel Core i3 3220 3,30GhZ
RAM: 2x4GB DDR3 HyperX Blu
GPU: GIGABYTE GTS 250 1G

začne pípat a následně se vypne a tak furt dokola

tak úplně ok ty paměti nebudou, respektive jejich kompatibilita s mb gigabyte není slavná.
můžeš je ještě dát do stejných barev a dát cmos reset.
nebo nechat jediný paměťový modul a přeflashovat bios.

zkus obvolat známé, jestli nemají třeba 2x1-2gb ram, jde jen o vyzkoušení že to jde normálně zapnout.