Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde mi přes MozBackup obnovit profil a emaily do poštovního klienta Thunderbird

Léta používám Thunderbird na několik emailových adres ve svém notebooku. Mám přes týden i menší netbook, do ktérého jsem si vždycky bez problémů naimportoval uživatelský profil (emailové adresy) a všechny emaily. Tentokrát se mi poprvé stalo, že se mi tam vůbec nic nenačte. Respektive staré profily a všechny emaily jsou smazané a nové tam nejsou. Je tam jen jeden jediný, který už dávno dávno nepoužívám a nevím, jak se tam dostal.Zkoušel jsem to asi 4x a nepovedlo se. Zkoušel jsem vymazat Thunderbird a naistalovat znovu a výsledek stejný. Zkoušel jsem, aby na obou byla stejné verze Thunderbirdu (ta nejnovější 60.5.3 (32-bitů) a také to nepomohlo. Napadají mě už jen 2 věci. Zkusit přeinstalovat ten menší netbook a naistalovat Thunderbird znovu. Nebo zkusit naistalovat nějakou starší verzi (třeba 45.8.0), pokusit se najít zálohu, kterou jsem dělal v této verzi a importovat tu. Protože zatím to šlo bez problémů až doteď. Jinak nevím.

Ještě mě napadá, že notebook se neustále aktualizuje, protože má disk 1TB, ale netbook se kvůli místu neaktualizuje vůbec. Pořád to hlásí, že je potřeba aspoň 5 GB volného místa na aktualizaci W10, což v netbooku nehrozí. Jestli nemůže být problém v tomto? Neví někdo něco víc? Nějaký tip?

Tohle je napsáno na oficiální stránce:

MozBackup is not being developed anymore. There are known issues and there is no time on my side to fix all issues and develop new features. Use MozBackup only on your risk. Thanks for understanding.

Nikdy jsem tento nástroj nemusel použít. Stačilo pouze zkopírovat určitou složku do nového PC.

Nikdy jsem to jinak nedělal než přes MozBackup. Nevím, jak ručně by to šlo udělat? Uvnitř jaké složky? Zkopírovat ze složky Program Files 86 celou složku Mozila Thunderbird a vložit ji do stejného místa v netbooku?