Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prevod DVI-D na VGA

Dobrý den,

potřebuji připojit monitor ke grafické kartě.
Monitor má pouze VGA. Grafická karta má Display port, HDMI a DVI-D.
Jako nejlevnější řešení mě napadlo převéct DVI-D na DVI-M a poté dát další redukci z DVI-M na VGA? (řešení za cca 230 kč)
Mechanicky to sedne ale budu to fungovat? Nebo je nutné koupit redukci s převodníkem z DVI-D na VGA za cca 430 Kč

Případně nenapadá vás nějaké jiné řešení?

odkazy
DVI-D na DVI-M a z DVI-M na VGA
redukce-dvi-if-dual-dvi-dm-dual-d92048.htm
redukce-dvi-vga-d42405.htm

DVI-D na VGA
premiumcord-dvi-converter-vga-d2920662.htm

Děkuji za rady

monitor s jediným vga vstupem je prakticky neprodejný, takových bezcenných šmejdů se lidi zbavují u popelnic. nechat ho do garáže na přehrávání mp3 a koupit si normální větší úhlopříčku s více vstupy.
ty redukce jsou vyhozené peníze. konvertor fungovat bude, ale s novým monitorem je zbytečný.