Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé stahování

Zdravím opět,mám nový notebook a stahování na něm je nehorázně pomalé(kolem 20kbs) a někdy se samovolně zastaví.Nevíte co s tím?Díky.Na jiném počítači funguje lépe.Pořád dokola se mi stahuje jedna a tatáž aktualizace,to s tím asi bude souviset.Taky mi přestal fungovat touchpad. Budu rád za jakékoliv rady.

Pořád dokola se mi stahuje jedna a tatáž aktualizace

Když zrušíš automatické aktualizace, tak se to projeví jak?
Připojení noťasu k netu kabelem jede v pořádku?
Dej sem screen z msconfig - karta Po spuštění (roztažené sloupce, ať je vidět cesta k souborům).