Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklama ve forme oznameni

Ahoj, mam problem s maminym telefonem.

Ma Android, telefon Honor 7A.

Posledni dobou na ni zacaly vyskakovat reklamy ve forme oznameni - ma telefon na stole a najednou ji zazvoni a je tam reklama. Neni to sms nebo tak neco, jen oznameni.

Androidum nerozumim, sama ma iOS, proto se ptam zde - jak odstranit ty reklamy z telefonu?

Nastaveni - Aplikace (nekdy se to jmenuje Sprava aplikaci nebo obdobny termin).

Mas tam nahore nekolik zalozek a ty musis jit do zalozky Stazene. (Nekdy to ukazuje jen Stazene aplikace a ty systemove, ktere te v tomto pripade nezajimaji jdou v menu skryt nebo jsou skryty a v menu je moznost odkryti.)

Tvuj ukol je projit vsechny stazene aplikace a zjistit, ktera z nich posila do oznameni reklamy a tu potom odinstalovat a vyresit tak problem.

Muze to byt pracne, zalezi kolik aplikaci v tom telefonu je nainstalovanych. Muzes treba nazvy aplikaci zadavat do Google a treba uz to nekdo resil a bude to uz na netu viset, takze aplikaci najdes snadno. Urcite zacni exotickyma aplikacema, ktere nejsou bezne.

Nevim, ale kdyz sem hodis seznam aplikaci z toho telefonu, tak treba treba nekdo na neco prijde hned a budes to mit uplne bez prace.

Edit: Casto se takhle neprivetive chovaji ruzne zbytecne aplikace, ktere uzivatel vubec nepotrebuje, typicky ruzne cistice pameti a podobne nesmyslne aplikace, ktere ve skutecnosti zadnou funkci nemaji.