Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se dostat do nastavení routeru?

Zdravím,

mám takový problém.
Doma jsme měli wifi a router TP Link jsme si nastavovali sami. Když bylo potřeba měnit třeba heslo nebo název sítě, stačilo zadat adresu tplinkwifi.net a zobrazila se stránka s přihlašovacími údaji.
(viz první obrázek)

Nyní máme nový router, nastavený od poskytovatele, také TP Link. Jenže, když se chci podívat do nastavení routeru, tak se mi zobrazí (viz druhý obrázek).

Jinak internet jede, ale do nastavení se prostě nedostanu. Ani, když zadám IP adresu.

Prosím, poradíte?

Na tom obrazku to nedokazu rozeznat, ale o jaké zarizení pres které se pripojujes jde ?
Info : Pri pripojovaní do tvého ruteru musí byt ze zarízení které je ve stejné síti > jinak receno, musis byt pripojen na ten samej ruter, né 4G treba. Adresa toho nového ruteru nemusí byt stejná.

to v česku nastavuje o2 u dsl routerů. jeho wr840 bude mít nejspíš: 192.168.0.1
jestli má tazatel ručně nastavené nějaké public-dns, na tu virtuální adresu "tplinkwifi.net" ho nepřipojí.

třeba už dávno kontroloval výpis ipconfig, zavile surfuje a na svůj dotaz zapomněl. snad to podle něj nastaví někdo jiný.

když se chci podívat do nastavení routeru

Proč lezeš do nastavení routeru přes nějakou stránku tplinkwifi?
Do prohlížeče zadej 192.168.1.1 (nebo 192.168.0.1) a pak do přihlašovacího okna zadej ty údaje od providera. Proč se mermomocí chceš vlomit do toho routeru, když ti to normálně funguje?