Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Free to play hru na SSD disk nebo HDD 7200rpm ?

Ahoj všem.
Jsem po čisté instalaci win 10 na SSD disk.Na něj přijdou i programy.Hraji téměř denně místo čučení na telku večer free to play střílečku.Chci ji nainstalovat na SSD,ale nejsem si jistý zda je to dobře z důvodu opotřebovávání SSD .Není lepší volba dát ji na obyč HDD?
Děkuji za doporučení.

Vykasli se na opotrebovavani SSD, vyjma nejakych jeblych zalezitosti jako treba delal Firefox, ze zapisoval do cache prohlizece tuny gigabajt, se beznym provozem normalnich aplikaci neda SSD opotrebovat drive nez ti zastara cely PC, takze to nema cenu resit. Operacni system a vsechny programy vcetne her patri na SSD, pokud teda se ti to tam vsechno vejde.

U toho Firefoxu byl na netu tip na nastaveni, aby zapisoval do cache mene casto, cimz se problem taky vyresil, akorat o tom clovek musel vedet a prenastavit si to. Jak je to v aktualni verzi Firefoxu netusim, uz ho nejakou dobu nepouzivam. U jineho prohlizece by snad problem byt nemel, respektive zapisuji do cache taky, ale ne az tak moc.