Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Set-top box DVB-T2

Ahoj.
Prosím poraďte Set-top box DVB-T2 s kterým bych se připojil i do NASu a přehrál filmy z YouTube. Našel jsem pouze s Androidem a to se mi nezdá nejlepší řešení. Samozřejmě nemusí stát raketu.
Díky

Nic rozumnejsi pri techhle pozadavcich nevymyslite - bud neco s Androidem, nebo s Enigma 2 -Dreambox OS, treba Dreambox DM 525 Combo. Hracka s Androidem bude lepsi pro prehravani s NAS a Youtube, hracka s Enigma 2 systemem bude lepsi jako prijimac (ale nebude problem ani nahravani vysilani na NAS, treba).