Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat USB ovl. na SE K750@W800

Zdravím lidi
Chci se zeptam jestli mi někdo neporadí jak nainstalovat ovladač na SE K750@W800 aby komunikoval s programem Sony Ericsson PC Suite 3 ,pokud s tím máte někdo náké zkušenosti tak poradte ,děkuju všem za sebemenší radu.A eště jedna věc mám Win.Vista Home Premium

Je to vůbec třeba? Když připojíš podle návodu bez ovladače mobil k PC,
tak se děje co? U mně se v klidu zahlásil jako přesný model, tedy mám jiný typ
a v klidu do něj peru mp3 nebo jpg, případně movy. Jako druhou volbu jsem měl
v návodu použít PC Suite, nakonec k tomu ani nedošlo, čím míň softu, tím jsem šťastnější.