Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Maly, sikovny KB server

Som uz starsi a zabudam, momentalne mam zase upgradnut UBNT controler a ja som zase zabudol ako sa to robi. Rad by som si zacal budovat privatny KB server, idealne s webovym api, nech to mam pristupne aj zvonku, kde si budem ukladat taketo bezne postupy, ktore nerobim kazdy den, a preto ich zabudam.
Idealne nieco malicke, nie prilis zlozite, nie so zbytocne vela funkciami nech sa to nemusim ucit ovladat zbytocne dlho.

Tam mi chyba take to lepsie rozclenie a priama podpora struktury KB, ale nad G drive som premyslal (Evernote je skor poznamkovy blok). Skor by som uprednostnil riesenie na baze php+mysql, ktore si rozbeham u seba na servri.
Pripadny user managment do buducnosti by tiez potesil.
Riesenie (free aj open source) je kopec, len si vybrat to spravne.