Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasílání oznámení

Nechci s tím někoho spamovat ale chtěl bych poradit jak na web udělat povolení k oznamenim a následně to posílat nechci to na spam ale k posílání novinek ohledně webu na internetu sem nic takového nenašel. Díky.

To je ale dlouhá věta! ::)
Nepíšete absolutně nic o tom, co je to za web, jaké technologie používá (PHP? SQL? JS?) ani co si představujete pod "povolení k oznamenim". Za sebe bych k takovému účelu použil spíše push notifikace, než e-mail (navíc nemusíte řešit GDPR).