Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seká se mi stream když hraju hry

Zdar. Nevíte čím to může být? Nikdy mi to nedělalo a poslední dobou se mi zdá jakoby můk pc už nestíhal. Mám dobrej počítač, ale sám vidím, že je postupem času pomalejší a pomalejší. Třeba tenhle problém jsem nikdy neměl. Že by mi odcházel nějakej hardware ? Koukal jsem při čištění na procák a ta chladící kapalina je skoro pryč, ale procák se nepřehřívá

Moc konkrétní nejsi, takže obecně:
- projeď PC na malware (MBAM, Adwcleaner), nejlépe v nouzovém režimu
- zvaž stav operačního systému. Instalací a odinstalací spousty aplikací (občas nedokonale), různými aktalizacemi se na systém mohou popstupně "nabalovat problémy", systém může být "zahnojován".

Netuším co myslíš chladící kapalinou procáku, to máš vodní chlazení?