Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor bliká při režimu plné obrazovky v prohlížeči

Dobrý den, potřeboval bych pomoci s problémem, který mám už delší dobu. Jedná se o blikání mého monitoru v režimu plné obrazovky v prohlížeči. Problémy mám v Chrome a Opera. Funguje mi vypnout hardwarovou akceleraci, ale prohlížeče jsou potom pomalé. Zkusil jsem přeinstalovat ovladače grafické karty (i odinstalace přes DDU) ale problém přetrvává. Parametry PC: Zdroj - XILENCE power 600W Rev.3, Grafická karta - GIGABYTE GeForce GTX 1660 Ti WINDFORCE OC 6G, Základní deska - ASUS PRIME B450-PLUS, Procesor - AMD Ryzen 5 2600 Operační paměť - HyperX 16GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Predator Series. (Potom HDD a SSD ale to s tím nejspíš nesouvisí) Předem děkuji za odpověď.

Funguje mi vypnout hardwarovou akceleraci, ale prohlížeče jsou potom pomalé.

Ten PC by neměl mít s HW akcelerací žádné problémy. Taktoval's?
Jsou v počítači nainstalované všechny správné ovladače (ze stránek výrobce HW)? Chipsetem napřed?

Předpokládám, že PC je čisté od škodné. Kontrola programy MBAM + AdwCleaner se doporučuje.

Nezdá se mi, že by vypnutá HW akcelerace mohla mít vliv na rychlost prohlížeče.
Co tím myslíš (pomalost načítání stránek, problémy s načítáním a prohlížením videí ve stránkách)?
Zkoušel jsi i jiné prohlížeče, než ty uváděné? Např. Firefox nebo IE?
Je stav stejný i v nouzovém režimu počítače?

Takže chyba bude někde v programech, které se ti spouštějí se startem Windows, chyba ovladačů, případně ve Službách. Tohle se v nouzáku automaticky vyřadí, Windows najedou jen se základními ovladači a službami.

Nejdříve bych zkusil přeinstalovat všechny ovladače k základní desce (chipset jako první!), nakonec grafickou kartu. Jestli používáš nějaké "udělátko" k automatickému stahování ovladačů, tak bych ho raději vyřadil.