Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký je podle vás nejlepší antivirus

Zdravím, jaký je podle vás nejlepší antivirus, popřípadě jaký používáte a s jakými máte zkušenosti? Je jedno jestli placený nebo ne, ale je jich celkem dost, tak by mě zajímali vaše postřehy k nim. Děkuji za vaše odpovědi.
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)
Změna předmětu, původně: Antivirus (Kurt)

najlepší antivir je BIBA..

BIBA = Brain Is Best Antivirus

defender vo Windowse už ma v sebe antivirové jadro, v pohode postačuje, dnes i tak většinu škodnej tvoří malware ako napr. spyware, adware, etc. Viri su von z módy.