Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skryta slozka - jak vytvorit?

Zdravim,

potrebuji zaheslovat a skryt slozku se soubory na disku ve Windows. Sic mam soubory na NAS disku, ale tam pry zadny program jak na Windows neexistuje, jen se prideluji opravneni uzivatelu v systemu, jenze skryti ma byt i na admina a tam to nejde :)
Potrebuji nejaky sikovny SW, ktery ma centralni heslo a pridavaji se v nem soubory a slozky, ktere zcela skryje, vim, ze neskryje kapacitni vyuziti disku (to je mi jedno), ale nechci indexovani spustenych souboru ve skryte slozce.

Mate nekdo nejake zkusenosti?

Dekuji za pomoc vsem.

Dekuji, Truecrypt vim, ze vsude chvali, nejak extra sifrovat slozku nepotrebuji, nic duleziteho tam nebude, jen vetsi mnozstvi dat, ktere chci, aby na prvni oko neslo videt, ani neslo videt, ze jsou spoustena. Nekdy pred lety jsem nejaky programek mel, do ktereho jsem vlozil heslo, vybral slozky a on je skryl. Pokud bych je chtel odkryt, tak opet heslo do programu, vybrat slozky a jsou zpet. Slozky neslo nijak vyhledat, smazat, nic.