Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se zapne ale na monitoru se nic neobjeví

Měl sem problémy s pc a když sem se pokoušel reinstalovat windows neco se pos+alo. PC se zapne větrák se točí (klávesnice ani myš nesvítí pokud to má nějaký význam) ale žádný signál...resetoval sem cmos, znovu sem usadil procesor, soket je v pořádku. Znovu sem vše odpojil a připojil zkusil sem to i bez GK, taky sem pc vyndal z bedny ale pořád nic. Už se mi tohle jednou stalo posledně sem podezříval starý bios a po vrácení z reklamace (technik vyměnil soket podařilo sem mi ohnout pin při balení na reklamaci ) pc fungoval.....Nenapadá vás něco co bych ještě mohl zkusit nechci zase čekat 4 týdny...Děkuji.

klávesnice ani myš nesvítí pokud to má nějaký význam

má to význam.
když ti to dřív fungovalo, pak zbývá jen to, že je vadný zdroj napájení +5Vusb. asi přerušená pojistka připájená na plošáku, nebo má zvýšený odpor po nějakém zkratu.

PC se zapne ale na monitoru se nic neobjeví

sodou okolností jsem si dnes pořídil stejnou závadu, po připojení kovové flasky (přenesení statiky) se pc vypnul a už nešel zapnout.
cmos reset ji přesvědčil.
desky gigabyte byly totální shit.