Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení sluchátek

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat zda-li jdou sluchátka s jedním jackem 3.5mm ,použít v počítači jako mikrofon+sluchátka. Na notebooku po připojení těchto sluchátek mi to přímo nabízelo, jestli tyto sluchátka chci použít jako mikrofon, sluchátka nebo mikrofon+sluchátka. Ale na počítači mi to windows nedělá.

Díky za pomoc!

Takže máš notebook, který má jack na zvuk a druhý na mikrofon a tvoje sluchátka mají jenom jeden? Určitě jde koupit redukce. Já kupoval úplně obrácenou redukci. Moje sluchátka bruiser mají dva jacky, ale notebook od hp má jenom jeden :D