Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utorent

Ahoj jak má být port u utorentu 2.2.1 otevřen nebo zavřen.Je lepší nastavit náhodný port nebo zadat jiný a jaký ? Děkuji

Pokud budeš mít port zavřen (ve smyslu naslouchání utorrentu jako serveru), tak ti utorrent nebude fungovat jako server (ipv4, ipv6 nebo ipv6/teredo) a stahovat budeš jen přes utorrent fungujícího jako klient, což ale klidně může stačit.
Jelikož se může nastavený port použít k identifikaci, tak je asi vhodnější používat náhodný port. Ale je to opět na zvážení.