Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spouštění programů při startu

Mám takový problém ne že by to bylo až tak vážné ale kdyby někdo věděl jak to spravit tak byl bych rád :-[ a teď k tomu při startu notebooku na kterém je WIN 7 ultimáte se automaticky spustí Skype a další program .Ve složce po spuštění je jen toto HP Digital Imaging Monitor i ve správci NB taky není nic díky

- Pravdepodobne jsi hledal na nespravném miste. Spust 'nasroj pro konfiguraci systému' pomoci prikazového radku ↔ "WIN+ R" a napis:

msconfig

[85249-1-png]
- Nasledovne klikni na slozku "po spusteni" a ty co nechces odstran.
- Nebo nahledni na slozku "C:\Users\xxx\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\ Start Menu\Programs\Startup" , staci se proklikat (soubory nesmi byt skryté) do prikazového radku (WIN+R) napsat :

 shell:startup

.
[85250-2-png]

TiP ~ V pripade ze slozky nevidis, muze byt mozné ze jsou skryté, tak pro zobrazeni musi byt nastaveny jako "viditelné".