Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LTE na notebooku a tablete

Zdravím tento rok plánujem prejsť na LTE internet od svojho poskytovateľa.Možno blbá otázka mám notebook Lenovo G 500 asi 6 rokov starý a tablet Huawei MediaPad T3 10 AGS-W09.Pojde mi ten LTE internet na týchto zariadeniach normálne nič ešte k tomu naviac nepotrebujem?Samozrejme že obe zariadenia podporujú wiwfi:-D:-).Pekný večer

Nejak nerozumiem,aký modem aká karta.Takže ak tomu dobre rozumiem bude problém s tým LTE....keby mi to išlo aspoň na tom notebooku.Tablet som kupoval pred pol rokom.Aha modem,myslíte asi wifi router,myslím že hej ,ale to sa ešte musím samozrejme dopýtať.

Takže som im písal....odpísali mi vid:Dobrý deň, LTE pripojenie ktore ponukame je pevne pripojenie, nijako sa netyka vaseho notebooku, SIM karta sa vklada do anteny ktoru budete mat na konzole, kde mate teraz povodnu antenu, pripojenie bude ukoncene beznym wifi routrom ako mate aj teraz.To co ste citali bolo mobilne pripojenie LTE od mobilnych operatorov ako Telekom, Orange, O2, 4Rka----ešte som o tom trocha viac čítal na nete.