Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazaná složka - lze ji obnovit?

Moc prosím o radu.Smazal jsem složku a to i s koše kde jsem měl uložené všechny rodinné fotky z naší dovolené.Lze je v počítači ještě nějakým způsobem vyhledat?Díky moc za radu.
Změna předmětu, původně: Smazaná složka (LaKr) (Kráťa)

Díky moc za radu ale jak v tom programu chci zadat hledání tak mi ti napíše - přístup byl odepřen please log on an account with Administrator privilege and then run the program again.Je to můj první počítač tak se omlouvám.