Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook - Údržba účtu čo to je do čerta

Dobrý deň, dnes mi vyhadzuje celý deň na fb túto hlasku že ,,probiha údržba atd,, a vraj robia udrzbu účtu a nie všetkým, len pár ľuďom podľa ich popisu. Akú udrzbu sa pýtam robia tie americke svine ? Kontrolujú a zbierajú údaje o uzivatelovi na spionaz? Mažú nechcené prispevky? Je dotoho zatiahnuta vláda ? Alebo ilumináti? Asi prejdem na VK

jestli používáš fejsvú bez pořádné ochrany, tak o tobě sbírají data od začátkůůů
Chceš li serfovat po fejsbuku s minimem šmírování, takskrz https://mbasic.facebook.com (a i tak je potřeba si dávat majzla před kliknutím (nejen na interní) na odkaz, snaží se to šmírování dohnat zasviněním URL, dále promazej cookies -- facebooku stačí pouze tyto 2 cookies(c_user a xs) , maž ostatní, datr, fr, sb, spin ,...) jen je potřeba blokovat google reklamy navíc, ale to každý příčetný blokuje v routeru, v housts , v ublocku a pro jistotu ještě jak 3rd party iframe
, jestli ale jedeš na (m).facebook.com,neustále něco uchcává.

Poslední poznámka: týká se všech verzí : neklikat na odkazy na externí weby: jsou přepisované ,aby šmírovaly, kam klikáš (lm.facebook.com?url=https%2F%2Fdomena.cz/2Fú- zablokovat lm.facebook.com$document

PS: mobilní aplikace raději ani nezmiňuji, v tom se nemůžete šťourat a to by používal jen ignorant soukromí. Navíc jako nativní aplikace má přístup k víc funkcím mobilu (kontakty, gps)... To už je uplný orwell

||facebook.com/adnw_logging/$important
||facebook.com/ads/
||facebook.com/ads/ad_choices$important
||facebook.com/ads/growth$important
||facebook.com/ads/manager/ajax/check_tip_qe$important
||facebook.com/ads/manager/ajax/list_tips$important
||facebook.com/ads/manager/ajax/megaphone_story$important
||facebook.com/ads/qe/$important
||facebook.com/ai.php$subdocument,important
||facebook.com/ajax/ads/$important
||facebook.com/ajax/browse/null_state.php$important
||facebook.com/ajax/haste-response/?modules=*LinkshimLogController$important
! .... mnohokrát
||facebook.com/ajax/haste-response/?modules=TypeaheadMetricReporter$important
||facebook.com/ajax/pagelet/generic.php/WebEgoPane$important
||facebook.com/ajax/photos/logging$important
||facebook.com/ajax/react_composer/survey?
||facebook.com/ajax/typeahead/record_basic_metrics.php$important
||facebook.com/async/social_good/$xmlhttprequest
||facebook.com/audience_network/$important
||facebook.com/common/referer_frame.php$inline-script
||facebook.com/ego/$xmlhttprequest
||facebook.com/ego/feed$important
||facebook.com/feed/pivot/chaining$important
||facebook.com/feed/pivot/related_articles$important
||facebook.com/impression.php$important
||facebook.com/network_ads_common$important
||facebook.com/pages/qe/$important
||facebook.com/plugins/likebox.php$important
||facebook.com/pubcontent/$xmlhttprequest
||facebook.com/pubcontent/comment_chaining$important
||facebook.com/pubcontent/feed_chaining$important
||facebook.com/pubcontent/group_related_stories$important
||facebook.com/pubcontent/local_news_chaining$important
||facebook.com/pubcontent/related_share$important
||facebook.com/pubcontent/related_video$important
||facebook.com/pubcontent/suggestions$important
||facebook.com/related-application/?$important
||facebook.com/relay/bootload/?component=AdsCMChromeRenderer$important
||facebook.com/sem_campaigns$important
||facebook.com/sem_pixel$important
||facebook.com/suggestions$important
||facebook.com/tr?$important
||facebook.com/typeahead/search/facebar/nullstate/?$important
||facebook.com/video/instream_video/rapid_feedback$important
||facebook.com/video/autoplay$important

Je to nějaký starší seznam, od té doby mi příbylo asi 40 položek - šmírování grafické karty, cookie buzerace, šmírování polohy myši, šmírování scrollování, komunikace s localstorage< websocket komunikace s e servery *.edge-chat.facebook.com - nemá nic společného s chatem, i po zablokování jde komunikovat

Kdybyste se podívali na realtime komunikaci prohlížeče při prohlížení facebooku, mozná byste se divili, jaký je tam fičák

Predsa chazarský parazit vyrobil Facebook z dôvodu, aby sa lúza sociálne orientovaných opíc mohla verejne a bez ostychu prezentovať po celej zemeguli bez obmedzení nielen medzi "tisíckami priateľských priateľov", ale majú sa v úmysle podeliť sa so svojimi pracovnými, materiálnymi statkami, imateriálnym duchovnom odhalenej duše, rodinnými úspechmi nielen so svojou vyfeškákovanou, vyvolenou, hriešne krásnou papuľou, anjelsky krásnymi potomkami, ktoré "chutne papkalo, zlato ceckalo, následne chutne piškalo a záverom okrovo hnedé nám vykakalo" úplne všetkým, ktorí majú prístup na net.

Osobne mám svoj profil úplne verejný, neokresaný doplnkami, brzdami v browseroch, pretože ma všetci majú velice radi: https://www.facebook.com/ahasver.chamachir spolu s mojim mailom; ahasver.chamachir@gmail.com, odkiaľ keep smilling s obľubou řádím po veškerých sociáľnych sietiach.