Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NB Acer Extensa 5220, problem s ovladaci wifi adapteru

Zdravim, marne se tu snazim uz drahnou dobu zprovoznit wireles adapter Intel 4965 AGN na tomto modelu notebooku, ovladace dodane s timto zarizenim, ale i totozne ovladace stazene poruznu, jsou proste ignorovany hlaskou ze instalace driveru se nezdarila, vyhledavani driveru online take selhalo, odebrani a opetovna instalace zarizeni take nic nevyresila, ve spravci zarizeni je pouze vykricnik a hlaska ze ovladace nejsou instalovany, hledal jsem poruznu reseni problemu, nikde nic konkretniho.
Jeste pro uplnost OS Vista Ultimate SP1.Budu vdecny za kazdy podnet a info jak donutit wifi adapter k akceptaci driveru.:puff:

Dobrý den , chtěl jsem se zeptat, přeinstaloval jsem na mem aceru extenza 5220 systém na XP...... ale nechce mi to te'd načíst popřípadě přehrát jakékoliv cd. zkoušel jsem najít i nějaké jiné ovladače, bohužel neüspěšně. Mohl by jste mi poradit jak ten problém vyřešit ? Díky Kuba

jak píše rychlý kolega, přilepuješ svůj problém do vlákna kde se řeší něco jiného - chcu vidět jak ho zítra najdeš.

tvůj proglém je jednoduchý - neumíš instalovat windows.
nevíš že že existuje základní ovladač ke tvému hw, do kterého jsou napíchané další periferie.
potřebuješ zjistit ve správci zařízení, zda je mechanika viditelná. pokud ne, potřebuješ někudy dostat zmíněný ovladač chipsetu na tvůj ntb: funguje ti síť?
pokud se vyskytuje cd jednotka ve správci zařízení, ale není vidět, přiřaď jí nějaké normální písmeno (z prostředka či konce abecedy) ve správě disků.