Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nového procesoru

CPU
Intel Core i3 4150 @ 3.50GHz 40 °C
Haswell 22nm Technology

Motherboard
Acer Aspire TC-705 (LGA1150)

Chci se zeptat jaký nový procesor koupit? Asi nějaký z řady I5 ale chci to jen na hry ... moc se v PC nevyznám tak děkuju všem za rady... případně jestli budu muset koupit i novou základovku?

Jaky novy? Zadny. Do LGA 1150 se uz par let nic nevyrabi a neprodava.

Ta i5 nijak spatna neni, lepsi co by tam nejspis slo dat -> bazarovou i7 4790k treba, jde sehnat kolem 4000Kc. Ale jestli bude v tomhle fungovat cert nevi (pravdepodobne ano). Chce zjistit typ zakladni desky jaky je uvnitr, a dle toho dohledat nejaky seznam podporovanych procesoru.