Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí stínové kopie

Zdravím,

poradí mi někdo jak vypnu stínové kopie? Resp. nechci vypínat vytváření bodů obnovení, kdybych si zhatil systém aktualizací atp., ale předchozí verze souborů nepoužívám,provadím zálohu všech důležitých souborů každý týden. Mám Windows 7

Díky

Mám svoji složku na systémovém disku (žádné Dokumenty ani Users). V ní mám svoje soubory. Když se podívám na Vlastnosti - Předchozí verze, jsou tam čtyři se stejným datem jako body obnovy, umístění : bod obnovy.