Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor gsync

Chem sa opýtať v čom sú lepšie monitory so systémom Gsync a je lepšia grafika respektíve hrateľnosť, keď uvažujem o kúpe novej grafickej karty GeForce čipset NVidia gtx 1050-ti, alebo 1080-ti? Momentálne fungujem na (gtx 560) a cez Vga kábel a pociťujem nedostatky na už staršej hre GTA V, hlavne čo sa týka vyrovnávacej pamete, hratelnosť je ešte ako tak v poriadku po nastaveni v programe Nvidie, avšak musel som nechať vypnuté hľbkovo dlhé tiene a zaostrovanie hrán. Oplatí sa kúpiť aj monitor s Gsync k týmto lepším grafikám?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Gsync je v podstate vsync ktery ma nizsi input lag a neni omezeny na na jednu frekvenci obnovy obrazu (tim padem nezpusobuje kousani v pripade kdy pc neni schopen udrzet 60 fps napr.) jestli je rozdil mezi 1050 ti a 1080 ti je samozrejmost.

Otazka je co mas za zbytek sestavy jestli se oplati meni grafiku

Ps:kupovat 1050 ti je nesmysl kdyz je dostupna za nizsi cenu vykonejsi amd rx570

Jeste dodam gsync musi podporovat jak gpu tak i monitor