Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Správce kontaktů Google pro PC

Rád bych si udělal pořádek ve svých kontaktech na Googlu. Mám je sice rozdělené do skupin jako Soukromé, Pracovní apod., ale teď bych je chtěl ještě "učesat". Ne vždy mám totiž Jméno, Příjmení, Titul atd. ve správném políčku. No a procházet kontakty po jednom přes webové rozhraní Kontakty v Gmailu mi zrovna pohodlné nepřijde.
Proto bych se chtěl zeptal, zda existuje nějaký správce kontaktů, ideálně pro Windows na PC.

Jj, to jsem dělal, když jsem si chtěl k mým Google kontaktům přidat služební kontakty. Vyexportoval jsem moje kontakty do CSV a v Excelu pak přidal služební (měl jsem seznam, takže ctrl-c, ctrl-v). Ale od té doby jsem přidával další, jednou z mobilu, podruhé z tabletu, potřetí z PC a tam už prostě chybky jsou. Chybkami myslím to, že jsou třeba zaměněna pole 'jmeno', 'příjmení' atd.
Asi to opravdu bude nejlepší opravit v excelu a pak natáhnout znovu do Google.

Jo, do webového Outlooku jsem to také zkoušel z Gmailu dostat, ale nakonec jsem to vzdal. Ať jsem dělal co jsem dělal, tak to vždy skončilo hláškou "něco se nepovedlo". Zkusil jsem např. i si v Outlooku založit nějaký kontakt ručně, ten vyexportovat do CSV, abych získal mustr do kterého v Excelu nakopíruju další kontakty, ale zpět to Outlook nikdy nevzal.