Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No signal

Dobrý den,
monitor mi z nějákého mě neznámeho důvodu nepřijímá signál. Počítač běží, disk chrupe, větráky se točí ale monitor nic. Zkoušel jsem vyměnit monitor, kabely, grafiku, procesor, dokonce jsem vyměnil celou zakladovku za jinou a stále nic. Nevím už co vyměnit nebo dělat, zkoušel jsem všemožné různé tipy co jsem našel na poradnách a stále nic. Long story short jsem v koncích prosím o pomoc.
HW:
procesor Intel Duo core is integrovanou grafickou kartou
základovka: Intel DG41TY Trinity Valley
2 RAM DDR2

Pocitac: deska, procesor, pamet, grafika, disk, zdroj.

Takze jsi menil monitor a nic takze monitorem to neni, kabely nic, grafika, procesor, deska, furt nic.

Zapojene to mas spravne? Nejake pipani biosu desky po spusteni PC?

Zkousel jsi to rozdelat na stul?

Budes zkouset vymenit taky zdroj jako posledni komponentu, ktera by mohla pripadat v uvahu?