Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone 6s - slabá výdrž baterie

Setkal se tu se slabou výdrži baterie někdo? Ráno v 5:30 mám 100 procent a kolem 14 hodiny už jsem na nule.. To jen občas odepisuji na sociálních sítích..

Další zklamání je děsně potichý reproduktor.

Změna předmětu, původně: iPhone 6s (host)

Tak na uvod, bud mas slabou baterku, nebo ti ji zdime nejaky proces. Osobne to tipuju spis na slabou baterku, ptz politika iOS uzivatele chrani celkem slusne.

Jakou mas “Maximalni kapacitu” baterie?
Prip Nastaveni - Baterie - Kondice baterie

A potichy reproduktor - bud odchazi, nebo je jen zaneseny necistotou..