Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do školy do 18 000kč

StudentBezNotebooku | 16. 3. 2019 19:11 |
Zdravím, notebook potřebuji na práci v programu AutoCAD Civil 3D. Plánuji k němu mít připojený 24" 1920x1080 monitor. Preferuju SSD disk alespoň 256GB. Dále bych byl rád za numerickou klávesnici.

Mě se zatím zamlouvá tento:

produkt

Budu rád za každý názor.

Já bych si na tvém místě pořídil nějaký kvalitní repasovaný NTB, treba Dell Latitude tady:

https://www.technimax.cz/dell-latitude

Konstrukce ze slitin lehkých kovů (Tri-Metal), ocelové panty displeje a vyztužené rohy, senzor volného pádu,...
Za ušetřené peníze kup kvalitní monitor, nový akumulátor event. větší (další) HDD.

btw:
bral jsem tam pro známé už několik těchto notebooků a zatím si nikdo, včetně mě, nestěžoval.