Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenabíhá systém ani BIOS

Dobrej den. Mám staršího...no starýho NTB:-[...chci ho dát trošku dokupy, ale po zapnutí mi jen hučí větráček u CPU a ani nejde HDD, jen občas po několikátým restartu začne hučet, ale obraz je furt černej a PC speaker při zapnutí nepípá...což je fakt divný...asi by bylo lepší to vidět, ale jestli někdo něco víte, budu rád. Předem moc dík.....

Ale dali jsme tam HDD z PS3 a je to to samé. NTB jsem naposledy zapnul asi tak v květnu, to šlapal bez problémů, jen občas špatnej kontakt v konektoru na LCD, ale to už je OK...pak jsem ho zapnul někdy v červnu a právě mi to tohle udělalo, kašlal jsem na to, ale teď mě to zase chytlo...jo sem blázen, ale chci ho dát trošku ,,dokupy,,

Nejsem si tak docela jistý, ale není disk v PS3 náhodou SATA? Podle toho, co jsi psal o svém notebooku bys tam měl mít starší typ, bylo to zapojeno správně? Jinak mě už jen napadá vadná základní deska, nebude lepší se na to vykašlat a koupit si nový? při dnešních cenách...;-)

s notebukem "366Mhz 128RAM 8VGA 6GB HDD" se nechodí do servisu ale do kontejneru na tříděný odpad. co by s ntb 8 let po ukončení výroby ten servis asi dělal?

pokud to jde rozebrat, aby se člověk dostal dovnitř a mohl vysát zanesený prach, pomohlo by to k oživení. ale taky je to cesta dorazit statickou elektřinou úplně.