Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tři tečky - Word

Ahoj, dříve, když jsem psal ve Wordu tři tečky vedle sebe, tak se mi automaticky jakoby zmenšily a stal se z nich "symbol" a celek (šly mazat jen všechny tři atp.) ... najednou mi toto však nefunguje a píšou se jako klasické tři tečky vedle sebe, nikoliv jako symbol. Nevíte, jak nastavit, aby byly opět psány jako symbol? Vždy, když je chci psát, se mi je nechce vkládat jako symbol. Děkuji! :)

okopči si ten symbol trojbodiek ctrl+C … a vraz ich do uška: Automatické opravy takto:

Namačkaj 3x na klávesnici tri bodky ... nahradiť za … kde vložíš ctrl+V symbol kýžené trojbodky …

Zaškrtneš fajku: Nahrádzať text počas písania