Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WMP - přehrávání DivX filmů

Zdravim. Mám nainstalovanej Codec Pack All in 1 (ver.6.0.3.0). Při přehrávání DivX filmů ve WMP11 se mi vedle hodin samozřejmě ukáže ikona DivX Setting Manageru. Tato ikona se ale zobrazuje, i když si např. jen prohlížim svoji knihovnu filmů ve WMP11 (asi proto, že v tý knihovně jsou miniatury filmů - náhledy). Právě ale během tohoto prohlížení knihovny filmů se WMP11 dost seká a často i přestane odpovídat a ukončí se.
Kdysi jsem měl taky nainstalovanej Codec Pack All in 1, ale toto se mi nestávalo.
Netušíte někdo, prosím, jak odstranit toto padání WMP11 při prohlížení knihovny filmů, zobrazených za pomoci miniatur?

Zdravim Alfonz :-) a děkuji za odpověď.

To o čem se píše v tý diskusi, na kterou jsi(jste) mi dal link, bude krapet jinej problém, řekl bych.

O změně kodeků v dohledné budocnosti opravdu uvažuju, ale asi to počká do doby, kdy zase někdy budu reinstalovat Windows.

Jinak mě zaujala tvoje(Vaše) poznámka "updatovat OS či WMP11" Jak to myslíš(te)? Windows Update mi (kromě SP3, kterou v PC momentálně nemám) žádnou aktualizaci, která by toto mohla řešit nenabízí (mám WinXP MCE)

Prozatím jsem svůj miniproblém vyřešil nezobrazováním filmů ve WMP-knihovně pomocí miniatur, ale pomocí "podrobností" (tzn. textů namísto obrázků).

Nejspis to opravdu souvisi s kodeky (filtry). Nikdo ti nebere tvuj oblibeny pack, ale vez, ze se tato zalezitost neustale vyviji a aktualizuje (starsi verze filtru nemusi obslouzit nova videa, a kdyz, tak s problemy). Stahni si novejsi verzi a preinstaluj - melo by to i zachovat nastaveni. A snad je v tom packu (neznam, nepouzivam) i primy link na update...