Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkčná nova karta google

ahoj,dnes som prišiel vonku a zrazu idem zapnut pc zapnem počitač zapnem google dam novu kartu a stranka youtube mi dole pod lištou zmizla a pozadie na novej karte nemam tam je len biele pozadie a napis google a lišta nič viacej neviem či je to virus alebo je to bežny problem prosim poradte mi
Dakujem

Tak dobre, ako si praješ : Ahojte všetci, čo čitaju moje nové forum čo som dneska napisal. no dnes sa jedna o problem o novej karte google.
1. dnes som prišiel vonku a zapol som svoj počitač
2. zadam svoje heslo na pc a zapnem si google
3. dam si novu kartu a zrazu je link na youtube pod lištou preč
4. a pozadie je tiež preč a mam teraz biele pozadie
5. ale lišta a napis google mi zostali
6. nwm čo to znamena či mam virus alebo nie to posudte sami
Dakujem :-)

To jsi napsal to samé, jen jsi to rozdělil do řádků. Takže stále žádné informace, jenom plky.
Čemu říkáš google? Prohlížeči Google Chrome?
Čemu říkáš "link na youtube pod lištou"? Já třeba v Chromě žádný link na YT nemám.
Co znamená, že pozadí je pryč? jaké jsi tam měl před tím?
Jaká lišta tam zůstala?

1. ano google chrome. to nieje jedno ked nedoplnim chrome?
2. to nemal byt link ale okienko
3. mal som pozadie zapad slnka teraz mam čiste biele
4. zostala tam normalna lišta ked ideš vyhladavat na google chromi taka biela normalna (neviem ako dalej popisat)
5. nemam času lebo idem na nočnu a potrebujem viac odpovedi a pišem tak debilne lebo nemam vela času

1. Není to jedno. Google je vyhledávač nebo přeneseně i obchodní značka, kterou používá spousta produktů a ne jenom prohlížeč. Nikdo ti u počítače nesedí, pokud nepopíšeš svůj problém podrobně, těžko se dočkáš rady.
2. To jsi tomu moc nepomohl. Jaké okénko? Já tam třeba nemám žádný link ani okénko.
3. Čemu říkáš normální lišta? Já ti fakt na monitor nevidím. Pokud to neumíš popsat, dej sem snímek obrazovky.
4. A chápeš, že tím debilním psaním se o čas jenom okrádáš? Máš pocit, že to urychluješ, ale děláš naprostý opak.