Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook Asus F3S - hardware vs softvare ???

Cus lidi se chci na něco optat mám notasa již zminěneho a v popisu ma 3 giga ramky, používám statbar jako info panel atd a ten mi zobrazuje jen 2 giga ramky tak se ptam kde je to třetí giga plus ještě problem že ve správci uloh mam Celkem: 3OOO, V mezipaměti: 1865, Volno: O. Tak to taky nechapu jak muže být vlno 0 když by tam mělo bét ještě ne?

Berte to tak že temu moc nerozumím a ptám se, dík těm kteří pomužou...

Co je statbar netusim ale evidentne ti zobrazuje blbost (alebo zobrazuje max.RAM pre jeden proces co je u 32bit systemu 2GB). Mas tam 3GB, a to ti aj spravne zobrazi spravca uloh. To volno 0 je v poriadku, to je specialita visty, do celej volnej ram nacpe data z disku ktore mozno budes chciet pouzit, aby sa to potom rychlejsie nacitalo. V podstate je ale ta RAM "v medzipameti" volna ram. Staznosti ze ten vypis je nezrozumitelny smerovat deBillovi Gatesovi.
Mas to v poriadku.