Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno StatBar

Cus, nakolik jsou přesná data od tohoto programu protože stahulu soubor a prohližeč tam ma psano dejme tomu 4OOkb/s a na satatbaru valí 1,6 M, tak co je co ? Kdoje kdo? Nebo jestli znáte jinčí program rád si necham poradit....

No a ked nad tou hodnotou podrzis mys, tak neukaze dalsie info? (prip. si to skus pozriet v nastaveniach napr. v sekcii networking ze ci sa to neda nastavit nech ukazuj kbyte/s a nie kbit/s).
Uisti sa ze mas najnovsiu verziu, resp. verziu ktora podporuje tvoje Win (ake tam mas visty, 32bit alebo 64bit?)
Pozri si k tomu navod, urcite k tomu je aj aspon nejaky help, v nejakom menu tam alebo v zlozke s programom...

Inac posledna verzia toho programu je z r.2003 :-)www.statbar.nl vid sekciu history, do visty by som to radsej neinstaloval... Je to aj zbytocnost. Stav baterky si mozes dat zobrazit vpravo dole, a ostatne veci nie su az tak dolezite. Na nejake podobne veci (hlavne teda na ovaladnie speedsteppingu) mozes skusit napr. NHC (notebook hardware control) www.pbus-167.com Je to tusim zdarma a je to robene aj pre vistu (ale zobrazuje len info vpravo dole, da sa tam zobrazit baterka, vytazenie CPU, a momentalna frekvencia CPU - speedstepping, a aj vynutit inu ako automaticky nastavovanu frekvenciu CPU)

To ja neviem ci existuje aj verzia pre 64bit vistu. Ta 32bit verzia je len pre 32bit vistu. Ja som to NHC skusal len par krat na WinXP, trvalo take veci nepouzivam (nemam na to dovod a zbytocne by sa to cpalo do systemu a potencialny zdroj problemov).
Ak si zvyknuty na statbar tak si ho mozes v tej viste trochu otestovat a pozret nastavenia o tych kb/s ze ci to nevypisoval nahodou v bitoch (t.j. 8x vacsie cislo ako v kilobajtoch), autor statbaru pise ze na "longhorn" (stary nazov visty) to fungovat moze ale nemusi.