Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepsi multiplayer gameska?

Ahoj.
měl bych dotaz, nevím zda to sem patří, max to někdo smaže :-/

Sháním nějakou zábavnou hru, ve které se dají hrát singleplayer mise jako multiplayer.
Snad je to pochopitelné. Zkrátka jako starý doom v cooperativě. Je něco takového?

Díky

Zkrátka jako starý doom v cooperativě.

myslíš tu pojišťovnu? :-D

Jinak k dotazu: exituje mnoho takových her, např. Counter Strike s dodanými boty, můj oblíbený Battlefield2 umožňuje také hrát s boty a proti botům, dalším příkladem budiž např. Quake Wars a myslím, že takto lze hrát i všechny Unreal tournamenty.