Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc síť_bridge

Zdravím. Mám připojení k internetu přes wifi - anténa jde do bridge a z bridge do pc.Bridge je dvou portový druhý port využívám na připojení notebooku a potřebuju abych viděl z notebooku stolní pc a naopak - tj. zajistit komunikaci mezi těmito dvěmq pc.Když jsem měl dříve spojení přes křížený kabel a nastavil jsem si to vše fungovalo v pohodě nyní když mám bridge nevím jak zajistit viditelnost těchto dvou PC???

to uděláš tak, že si pořídíš router, NEBO požádáš ISP o druhou IP adresu a druhý PC zapíchneš do druhého eth. portu na wifi klientovi.. (tiše předpokládám, že to je nějaký Ovis WL-54x0AP, to jsi cudně zamlčel, i když je to docela podstatná informace)