Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seriozny a stabilny webhosting

Hladam nejaky seriozny,rychly a hlavne stabilny webhosting pre jednu webovu aplikaciu. Musim to mat na dvoch webhostingoch. Jeden uz mam na serveroch webhousu, tam som spokojny. Teraz hladam nieco podobne ale na inych serveroch. Existuje este nieco take na slovensku?

Dakujem vsetkym sa odporucania a neodporucania.

Vybral som si web4u.cz. Jediny webhoster ktory ma rozumne ceny a neobmedzuje datovo velkost 1 databazy.

Maju tam 21 dni skusobnu dobu tak to budem testovat.

V kazdom pripade odpoved som dostal na otazku bleskovo tak prvy dojem je genialny.