Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Deska zlobí

Ahoj :) Mám takovej problémek s deskou Asus A8V-XE. Desku jsem zapojil do PC a když jsem chtěl nainstalovat XPčka tak se mi kousaj v instalaci. To jsem obešel tak že jsem si je nainstaloval na jiným PC a tam v pohodě jely. Ale když jsem je dal zase k týhle desce tak se mi PC restartuje při nabíhání XPček:( zkusil jsem upgrade biosu ale ten to nevyřešil. Nevěděl by někdo co s tím?? Díky moc za odpovědi ;-)

Windows sa musia instalovat na tvojom PC.
Ak sa ti kuse instalacia tak mas HW problem (napr. slaby zdroj, zle nasadeny chladic = prehrievanie napr. CPU, nezapojene dodatocne napajanie do niecoho (zakl.dosky, grafiky apod), alebo je doska vadna apod.
Pokus o instalaciu Windows na inom PC ti tvoj HW neopravi, najprv musis vyriesit HW zavadu a potom normalne nainstalovat Win na tvojom PC.