Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC mrzne a mrzne

Dobry den dnes si tak brouzdam po internetu a najdenou pocitac zamrzne, dam restart pc a objjevi se nabidka "spustit system beznym zpusobem, v nouzovem rezimu atd,...". No a kdyz neco z toho zvolim.. PC zamrzne .. kdyz nedam nic spusti se automaticky start systemu ale zamrzne behem nacitani obrazovky Windows XP (jak tam ty carky behaj porad dokola) :-) . stalo se to znicehonic porad to nereaguje i kdyz sem PC nechal chvili zchladit, komponenty sem uz vyndal ocistil ventilatory to same a porad to mrzne. Nevim co s tim muze byt, muze nekdo poradit? dekuji zatim.

vysál jsi i žebra na procesoru? vidíš v biosu teplotu procesoru?
ještě je možná porucha paměti (nemáš náhodou a-data?) sežeň si nějaké bootovací médium s goldmemory nebo memtestem, a nech to běžet.

jinak by to mohly být po pádu mrtvé registry. těm by pomohla opravná přeinstalace windows, ale musí nejdřív fungovat hw.

tak jsem na www.memtest.org stahl Memtest86+ V2.01 a hned ten prvni ISO.zip, rozbalil a vypalil na CD, ted kdyz v biosu nastavim first boot device - CD-rom a other boot ddevice - enabled, PC napise pri startu boot CD jenomze se zase objevi obrazovka spustit sytem beznym zpusobem, v nopuzovem rezimu, atd.., a v tom okamziku PC zamrzne jak tedy spustit ten memory test? diky

tak jsem na www.memtest.org/ stahl Memtest86+ V2.01 a hned ten prvni ISO.zip, rozbalil a vypalil na CD, ted kdyz v biosu nastavim first boot device - CD-rom a other boot ddevice - enabled, PC napise pri startu boot CD jenomze se zase objevi obrazovka spustit sytem beznym zpusobem, v nopuzovem rezimu, atd.., a v tom okamziku PC zamrzne jak tedy spustit ten memory test? diky