Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prázdný div

potřeboval bych udělat <div> a dát do něj jede opakujísí se obrázek dal jsme ho tam přes background-image: url('...
zadal jsem výšku i šířku divu ale pozadí se nezobrazí .. jen když do divu dám nějaký obsah tak se zobrazí pozadi jen pod obsahem

dik

Zkus nastavit DIVu napevno/staticky sirku a vysku totoznou s parametry obrazku.
Defaultne se totiz DIV prizpusobuje pouze obsahu.

A nebo tam děláš něco blbě:

<div style="background-image: url(http://pc.poradna.net/images/logo.gif); background-repeat: no-repeat; width: 338px; height: 71px;" id="blenddiv">

Pro IE tam musi byt px.